Angel of Death
Angel of Death
Angel of Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Live to Kill and Kill to Live
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Зандър

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Vincent Valentine




Брой мнения : 63
Join date : 03.06.2010

Зандър Empty
ПисанеЗаглавие: Зандър   Зандър EmptyЧет Юни 03, 2010 12:29 am

Име:Зандър
Години:---
История:Когато Зандър е на 18 маймаму умира и той решава че неиска да живее...затова баща му прави опит напълно да го направи в чудовище но нещо не става.. Зандър става в това което е сега но може да говори и с езика и на човека и помни всяко нещо от живота му и всичко само дето не е в човешка форма...Той е обил баща си и му е зел духа зада се възражда.

Сили:Зандър има някои рунни способности но не много и повечето са бариери и щитове.Той контролира почти изцяло тъмната магия.Той владее техника чрез която може да се копирва...Всички сили и способности но малко по - слаби.Той има крила на които има по едно зелено око от което създава огромни илюзии и може да изстрелва лъч от тях.Макар че с крилата изглежда обемен Зандър е много бърз.Той притежава много видове печати с различни способности.Той може също да си сменя стотуса на живот с противник или с клонинг(демек ако ти си почти мъртъф а противника ти е в добро състояние той става в добро състояние а противника на прага на смъртта).Когато Зандър убие какъвто и да е вид същество той може да му взима духа и да го прави в свери.С тези свери Зандър може да се възражда.За сега той има една допълнително от баща си който е убил.Той може да разтваря крилете си и чрез тях да лети.Той притежава и някои пруизовавания и още много способности от всякакъв вид.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Зандър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зандър   Зандър EmptyЧет Юни 03, 2010 12:32 am

Аз гласувам за не одобрен..друго мнение ?!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Зандър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зандър   Зандър EmptyЧет Юни 03, 2010 12:33 am

Мяза на прототипа ми на нов Руун Мастър... Но е малко ОП'ед... Даже не малко... Ще те помоля да намалиш способностите си... Иии скоро като се сменя героя ми бтл малко ше мяза на тоя хД Ма малко хД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Зандър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зандър   Зандър EmptyЧет Юни 03, 2010 12:35 am

мда ама тия рунни бариери и щитове чезват веднага щото няма да споменавам от де е взел идеята..
Върнете се в началото Go down
Тhompson sisters
Admin
Тhompson sisters


Брой мнения : 427
Join date : 30.05.2010

Зандър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зандър   Зандър EmptyЧет Юни 03, 2010 12:36 am

на мен ми мяза малко на Закия хД промени малко способностите ако може хД
Върнете се в началото Go down
https://angelsofdeth.bulgarianforum.net
????
Гост




Зандър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зандър   Зандър EmptyЧет Юни 03, 2010 12:37 am

Абе най добре да си направи нов герой ,че тая тема ще я спамим чак до утре..хД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Зандър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зандър   Зандър EmptyЧет Юни 03, 2010 12:37 am

ПОПРИНЦИП аз бях пурвия, който се пусна с Аму Летте Руун Мастъра, тъй че нищо ни мойте ми кайте хДДД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Зандър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зандър   Зандър EmptyЧет Юни 03, 2010 1:09 am

Да бе верно имаше някой руун мастър тоя изобщо го забравих ама спря да се пускаш щото беше само герой от дота с 4 скила ,а ти го правеше ОП още малко и хуя ти беше Руна.хД
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Зандър Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Зандър   Зандър Empty

Върнете се в началото Go down
 
Зандър
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angel of Death :: Кошче-
Идете на: