Angel of Death
Angel of Death
Angel of Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Live to Kill and Kill to Live
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тъмната лаборатория.

Go down 
3 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 6:25 pm

Щайн и Джийн дойдоха.Те започнаха да навлизат в тъмните коридори на сградата.След малко те видяха една Стайчка пред тях от която излизаше Синия светлина.Когато влезнаха се видя че това е като Лабораторията на Щайн,но по голяма.Имаше 2 сини лампички който сметеха.В единия Ъгъл имаше 3 човешки тела който бяха в безсъзнание.До Тях имаше Масичка с интрументи за опериране...Или пък за Дисекци.по средата имаше няколко доста големи компиутара.В другия ъгъл бяха интрументите.Имаше и много шкафчета по който можеше да се намери всимко което трябра на Един учен...Луд Учен.Джийн каза на новия си партниор:
-Аз Също съм доста заинтересован от изочаването на човешкото тяло...И от правенето на ехперименти с него.Каза Момчето като отиде и седна на един стол.Той погледна Професора и каза:
-Чуствай се като у дома си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 6:28 pm

Щайн се засмя като започна да се разхожда и видя маса,на която имаше завързано прасе.
- Ах колко обичам да разрязвам дебели тепа.Светна лицето му като той взе един нож и директно го забове в гърлото на прасето.' гърлото е изучено.'
Помисли си той и забове втори в корема ма му вече взе игла и конец,с които щеше да направи рязането много по-добре
.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 6:30 pm

Джийн се ухили като започна да щрака нещо на компа и попита Професора:
-Ще разкажеж ли нещо за силите си...?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 6:31 pm

Получи се едно изкривяване в пространството от ектоплазмена енергия, и от това пространство се появи Азтар.
-Greetings... - поздрави ги той.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 6:32 pm

- Аз съм най-добрият Техник на света.Мога да разреежа всичко.Каза той като дръпна от цигарата си и добави.
- Имам много умения с които ще бия почти всеки !
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 6:35 pm

-Заинтересова ме... - отговори Азтар на Щейн:
-Ако искаш може да тествам уменията ти...Това ще стане в битка естествено...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 6:35 pm

Джийн каза:
-Нека кажа Мойте...Аз имам ръцете на Господ.На практика безкрайна енергия.Нямам физически Лимити и смея да твърдя че съм най-добрият Маршал Артист в цялата Галактика...Също Така в Божественият Стил който мога да пускам за кратки периоди от време мога да правия всичко което прави господ.Контролирам сметлината и до някъде гравитацията.С ръцете ми мога да счупя и най-силното оръжие.Каза Джийн като погледна Азтар и каза:
-Йо.Настанявай се.Като продължи:
-Плюс това смея да твърдя че съм Най-големият Ум в света.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 6:38 pm

Щейн погледна новодощшлият и каза.
- Искам да те разрежа,но имам друга работа.
След това погледна ханд оф дъ гонд и каза.
- ТИ нямаш ли си име ?

П.С НЕ ПИША РППППППППППППП
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 6:40 pm

-А да забравих да се представия...Колко Грубо.Аз съм Джийн.Приатно ми е.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 6:45 pm

Щайн Чезна

БАХТИ ПОСТА :Д
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 6:47 pm

Год ханда каза на Азтер:
-Идвай с нас.И чезна след ЩАЙН
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 6:53 pm

Азтар се телепортира на някъде
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 7:12 pm

Щайн се появи като завърза плячката си на една маса и и сложи едно устройство което спира притока на енергия в тялото и не позволява ползването на спелове.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 7:14 pm

Азтар се появи и каза:
-Щейн...ще оставиш ли момичето за малко...Искам да изпробвам едно нещо...спокойно, няма да й навреди на тялото...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 7:15 pm

Джийн влезна - Лаб-а и каза:
-Нямам търпение да я почваме.Като отиде на стола си и почна да поправия нещо.
Върнете се в началото Go down
Тhompson sisters
Admin
Тhompson sisters


Брой мнения : 427
Join date : 30.05.2010

Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 7:15 pm

Момичето беше в безсъзнание
Върнете се в началото Go down
https://angelsofdeth.bulgarianforum.net
Vincent Valentine




Брой мнения : 63
Join date : 03.06.2010

Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 7:18 pm

Каел дойде чакрайки нещо си хДД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 7:19 pm

Джийн изплиска вода в лицето и за да се събуди,като каза на Щайн:
-Разработвам Машина за телепортаци.Направих така че да мога да телепортирам обекти но не мога да контролирам къде.Имаш ли някакви Идей,Щайн?Или ти Азтар
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 7:20 pm

-За какво ни е машина за телепортация, като аз самия имам телепорт? - попита Азтар
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 7:21 pm

Щайн бързо заши устата на момичето,потстрига я 0 номер и и наряза ушите като и извади едното уко и и наряза едната ръка като я погледна и се засмя.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 7:22 pm

Джийн си правеше машината и попита:
-Поне разбра ли какво раса е?Като започна да заварва нещо.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 7:23 pm

Некъф демон.Продума Щайн като взе заварката и започна на мястото на ръка да и заварява един чук.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 7:23 pm

Азтар погледна към Джийн и каза:
-Нека ти помогна... - той отиде до машината, която правеше той и ръчна там нещо си, като скрито използва и магийка, за да стане по-бързо, и след пет минути отговори:
-Готово!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 7:25 pm

-Да много умно.Точно и аз щях да попрявам Манипулатора на молекулите.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. EmptyНед Юни 06, 2010 7:25 pm

-Айде ся, оправдания... xD - каза Астар
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмната лаборатория. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тъмната лаборатория.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angel of Death :: Града :: Домовете-
Идете на: