Angel of Death
Angel of Death
Angel of Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Live to Kill and Kill to Live
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Малкия водопад

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Тhompson sisters
Admin
Тhompson sisters


Брой мнения : 427
Join date : 30.05.2010

Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyНед Май 30, 2010 6:18 pm

....
Върнете се в началото Go down
https://angelsofdeth.bulgarianforum.net
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyПон Май 31, 2010 7:15 pm

Алис дойде и седна под едно дърво.
Тя погледна небето и се замисли.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyПон Май 31, 2010 7:35 pm

Алис легна върху тревата и затвори очи.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyПон Май 31, 2010 7:45 pm

Закия си летеше наоколо и щом видя нещо живо доло се усмихна и бавно се приземи на 4-5 метра зад момичето и бавно от тревата до нея почнаха да излизат пипала..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyПон Май 31, 2010 7:51 pm

Алис усети пипалата затова бързо отвори очи и се изправи.
Тя се огледа и каза:

-Ох пак ли...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyПон Май 31, 2010 7:53 pm

Закия каза:

-Е какво от мен само това може да се очаква.

И както си беше изправена пипалата също станаха по дълги и след думите на Закия се изтреляха право към момичето дори и над нея за да се опитат да се увият добре около нея.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyПон Май 31, 2010 7:59 pm

От Алис започнаха да излизат вериги който да спират пипалата, а тя каза:
-Стига беее разкарай ги тези...
ще направя каквото пойскаш само ги махни...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyПон Май 31, 2010 8:00 pm

Пипалата не можаха да я стигат ама поне се увиваха около веригите и Закия каза:

-Ем ок така поне ме олесняваш..ти не искаш да те наранявам нали ?!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyПон Май 31, 2010 8:04 pm

Алис го погледна и каза:
-Да и ако може разкарай тези неща...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyПон Май 31, 2010 8:05 pm

Закия погледна пипалата и те влезнаха в земята като погледна усмихнат момичето и каза:

-Искам от тебе да ми докараш демона познаван като Амелия..ако го направиш повече няма да ме видиш..но я искам в бесъзнание поне ..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyПон Май 31, 2010 8:10 pm

Алис се замисли и каза:
-Ами ако е във съзнание ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyПон Май 31, 2010 8:12 pm

-Много ще ме затрудниш тогава ,но ако е в съзнание ще трябва и да ми помогнеш за нея..и добре си помисли де..

Като отиде бавно до нея и я погледна миличко в очите с думите:

-Съгласна или не ?!
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyПон Май 31, 2010 8:22 pm

Алис го погледна премигна няколко пъти и каза:
-Ами...добре...ще се постарая...
След това погледна на страни и се замисли.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyПон Май 31, 2010 8:24 pm

Закия каза:

-Добре значи имаш 1 час ..по добре тръгвай ако стане нещо и аз може да намина да ви наблюдавам ..

След което разтвори крила и отлетя на някаде.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyПон Май 31, 2010 8:26 pm

Алис изчезна.
Върнете се в началото Go down
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyПон Май 31, 2010 10:39 pm

Елена беше решила да се разходи малко. Въпреки, че беше грешна, земята беше наистина хубаво място и тя го съзнаваше. Водопада беше също прекрасно място. Пълно с вода и много красиво.
Иванович дойде тук и седна на един камък точно пред водата, като се загледа.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyВто Юни 01, 2010 2:15 am

Около нея се издигнаха стотици пясъчни скелетчета, които я нападнаха. С всяка секунда се появяваха още и още...
Върнете се в началото Go down
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyВто Юни 01, 2010 2:34 am

Елена се огледа на около и не изглеждаше кой-знае-колко изненадана.
Черна магия...
Киселинни капчици започнаха да се изсипват от небето и да разяждат пясъчните скелети, докато в същото време рускинята мина в ангелска форма (подписа).
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyВто Юни 01, 2010 2:36 am

Te се разпадаха, но за всеки паднал, трима ставаха...
Върнете се в началото Go down
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyВто Юни 01, 2010 2:39 am

А дъждът продължаваше да вали и да разяжда песъчинките. Елена се издигна високо във въздуха и загледа от горе.
-Какво по дяволите е това.. - каза си отегчено тя и накара дъждът да спре, за да види какво ще направят скелетите.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyВто Юни 01, 2010 2:43 am

Те просто и чакаха, но нямаше да бъде дълго така... Изглеждаше, че са намислили нещо... Но нямаха шанс да покажат какво е
- FOR BABYLON !!! - викът на Принца разцепи въздуха, а меча му разцепи противниците му. Един по един те падаха. Но когато един паднеше, той си оставаше долу и друг не ставаше... След като изби и последното пясъчно чудовище, Дастан седна на земята, забивайки меча си до себе си. Момчето избърса потта от челото си и се просна назад...
Върнете се в началото Go down
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyВто Юни 01, 2010 2:45 am

Елена се сниши до него и прибра крилата си. Въпреки това изглеждаше още сякаш е в ангелска форма. Надвеси се над него
-Добре ли си? - попита тя.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyВто Юни 01, 2010 2:47 am

Ще умреш... - каза той, но изобщо не изглеждаше притеснен. Бе погълнат от победата... Даже изглеждаше изключително развеселен...
Върнете се в началото Go down
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyВто Юни 01, 2010 2:51 am

-Аз вече съм мъртва, не можеш да ме убиеш пак.. - каза Елена и се усмихна. Видя, че той имаше малка рана на ръката. Докосна я с пръст и присветна една бледа, бяла светлина. Когато си махна показалеца раната я нямаше.
-Както и да е.. Мерси, онези ми досаждаха. - каза последно Иванович и се върна на камъка, където беше седнала.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад EmptyВто Юни 01, 2010 2:53 am

Досаждаха?! Осъзнаваш ли, че ако те бяха хванали щяха да те истрият от линията на времето?! Това са армии, пратена да унищожат самия Соломон! Естествено, са се провалили... Провалиха се и първият път срещу мен... Но са се върнали за рунд две...

П.П. Честно казано в момента играя играта, за това нз точно кво става. Смис като продължавам напред в играта може и да казвам различни неща тука...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Малкия водопад Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Малкия водопад   Малкия водопад Empty

Върнете се в началото Go down
 
Малкия водопад
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Малкия водопад
» Големия Водопад

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angel of Death :: Града :: Водопада-
Идете на: