Angel of Death
Angel of Death
Angel of Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Live to Kill and Kill to Live
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Имението Assamite

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyНед Юни 06, 2010 9:56 pm

First topic message reminder :

Дарша си стоеше на дивана и зяпаше тв докато си пушеше цигарка и хапваше шоко пудинг. хД

Имението Assamite - Page 6 WizardsMansion
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 12:30 am

Рен се върна и отиде при Закия. Тя го хвана за врата и го заби в дивана.
-Ти луд ли си? Брат ти ме мрази и само да имаше възможността би ме убил, а ти ме пращаш при него.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 1:14 am

Закия я погледна в очите като я хвана за врата с една рака и като я стисна чак ноктите на раката му се оголемиха като и направиха рани във врата,а той вече сериозно май почна да се ядосва и май не смяташе да я пуска.
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 1:18 am

Момичето усети болка, но не го показа. Все пак в тази ситуация щеше да е унизително. Тя го пусна и го погледна. Тя съвсем тихо каза:
-Мразя те.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 1:19 am

Щом го пусна Закия самоче не реши да я пуска ,а дори подсили захвата като си впи на дълбоко пръстите в гърлото на момичето разкъсвайки леко гръкляна и с думите :

- Малка измет такава..
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 1:21 am

Рен му хвана ръцете и почна да се мъчи да ги махне.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 1:24 am

Закия и се озъби като се извъртя рязко към масата повдигна момичето от земята и я заби право в масата като счупи масата с нея и пак не я пускаше ,а каза:

-Няма ли да се научиш да изпълняваш каквото ти е казано и да спреш да се мислиш за недосегаема макар и да не може да умреш пак може да ти се причинява болка..
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 1:26 am

-А ти защо поиска да съм ти слуга, след като и ти и брат ти ме мразите?
Попита го като не спираше да го държи за ръцете и да се мъчи да се освободи.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 1:29 am

Закия я пусна като се до изправи погледна момичето и каза:

-Не си заслужаваш нервите..почисти след себе си..

Заради тебе си оцапах дрехите с кръв..Като изчезна ставайки на мъгла и се появи в стаята си съблече се метна си дрехите за пране като му хрумна пак 1 идея и реши поне да се изкъпи ,че от няколко битки насам не се е къпал и влезна в банята като си пусна водата и ткн..
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 1:33 am

Рен стана и почисти, махна кръвта идваща от нея и отиде в стаята която се беше избрала. Тя намери една марла, памък и кислородна вода. Тя превърза раната на врата си и закри марлата с един син шал. А другите причинени от блъскането рани успяха лесно да се махнат с едно трансформиране и малко точене на сили от слънцето. Момичето легна не леглото и се сви под завивките.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 1:36 am

Закия се изкъпа излезе пре облече се сложи си пак оръбията и ткн..като излезе огледа се и изчезна като се появи в стаята на момичето и каза:

-Ей искам пак да те питам ще изпълняваш ли това което ти е казано или не защото на мен вече сериозно ми писна ?!
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 1:38 am

Тя се изправи го погледна. И само кимна в знак на Да ще изпълнявам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 1:39 am

Закия я погледна и каза:

- Не забравяй какво ти казах за голотата..това не означава само без дрехи и шала също трябва да се махне..

Като се обърна и излезе от стаята като пак си слезе в хола и се позамисли над нещо.
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 1:41 am

Рен и отиде при Закия, като му даде шала си и го погледна.
-Ще искате ли нещо?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 1:43 am

Закия каза:

-Имам дрехи за пране в стаята погрижи се за тях..после може да отидеш пак при брат ми да видиш как е и хем да видиш дали не иска нещо..аз ще се поразходя..

Като се разпадна на прилепчета който излезнаха през прозореца на няакде .а шала на момичето бавно падна на дивана.
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 1:45 am

Рен се облече тъй като Закия го нямаше. Тя му взе дрехите и ги изпра. Изсуши ги и ги прибра в гардероба. След това излезе.
Върнете се в началото Go down
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 2:31 am

Елена се събуди по някое време през денят. Беше се увила в крилата си, докато беше спала. Огледа се и се ослуша. Беше сама в къщата. Прекрасно!
-Дали има нещо интересно.. - каза си тя. Щракна с пръсти и на нея се появиха дрешките и за вкъщи. Тя тръгна на горе по стълбите с намерението да разгледа имението из основи.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 2:34 am

ҳҲҳ Закия Assamite ҳҲҳ написа:
Закия си прибра меча като изхвърли ангелчето от Имението и каза:

-Ок значи брат ми е навън ..ся съм само с Рен..и съм гладен..

Закия си седна на дивана и каза:

-Ред доне си ми една чаша с кръв от хладюлника.

-Извън Имението си !!!
Върнете се в началото Go down
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 2:39 am

П.С. Пак съм си влезнала хД

Елена продължавше да се изкачва на горе и на горе по стълбите, като на края стигна до следващият етаж. Започна да отваря стая след стая, докато на края не стигна до една извънредно тъмна, като-че-ли забравена от светлината.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 2:48 am

Закия се прибра като се огледа махна си наметалото и набързо каза телепатично на ангелчето да си довлече задника доло да си поговори с нея защото ангел няма място тук ако не е негов гост и щом и брат му го няма това се приемаше като натрапване ,а то се наказваше с убийство.
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 2:49 am

Рен се появи до Закия и го погледна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 2:50 am

Закия я погледна и каза:

-Усещаш ли аурата на другото създание убий го ..
Върнете се в началото Go down
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 2:54 am

Елена се прозя и му каза по същият начин
-Точно си намерих уютна стая...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 2:56 am

Дарша се прибра и се обърна към Закия:

-"Брат, ко има за ядене?"
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 2:57 am

Закия погледна Брат си и каза:

-Меса кръв ..и една пица от 2 дена..и сам ода те питам ти имаш ли нещо общо с тоя ангел поне да знам защото нещо бая се мотай тук ..поне да знам ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 EmptyВто Юни 08, 2010 2:59 am

Шръодингер се появи от някъде си и каза:
-Wassup!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението Assamite - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 6 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението Assamite
Върнете се в началото 
Страница 6 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Zakiya Assamite
» Имението "Вонгола"
» Имението Хелсинг
» Имението на Ирина

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angel of Death :: Града :: Домовете-
Идете на: