Angel of Death
Angel of Death
Angel of Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Live to Kill and Kill to Live
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Джесика

Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Jessica

Jessica


Брой мнения : 67
Join date : 10.06.2010

Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 1:55 am

First topic message reminder :

Джес легна на леглото и погледна тавана...
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 4:29 am

Ноктис каза:

-"20, ти?"

ПП: Тва не е сигурно ама така предполагам.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 4:31 am

Литии отвърна
- Аз съм на 19 и демонски и човешки =]
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 4:35 am

Ноктис каза:

-"Е Литии, с какво се занимаваш?"
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 4:36 am

- Моята работа е да карам клетите хора да стават грешници като се отдават на сексуалното привличане и суетата в това число жоже да сложим и череволгодството
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 4:38 am

Ноктис се учуди и каза:

-"Бахти кефа." хД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 4:40 am

- Така е даже в момента мога да ти кажа че съседите го правят както и пощальона с жената на месаря - каза тя като се усмихна перверзно и погледна Ноктис
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 4:51 am

Ноктис каза:

-"Интересно от къде знаеш." хД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 4:53 am

- Може би аз съм виновна за това а може би не не се знае - каза тя като неспираше да го гледа
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 4:55 am

Ноктис също я гледаше и каза:

-"Да не си намислила нещо?"
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 4:59 am

- Никога нищо не се знае - каза момичето като се усмихна - Хмм сигурно се чудиш как го правя Ами просто е набелязвам си някакви хора дори не им знам имената и нищо за тях и дясното ми око светва в червено и тогава започват да се срещат и да се ебът така че ако си си харесал някоя казвай ще поработя по въпроса
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 5:02 am

Ноктис каза:

-"За сега съм си добре, ако ми трябва хелп ще ти кажа."
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 5:06 am

- Разкажи ми за теб - каза Демонът любопитно като доближи лицето си толкова близо до неговото че чак когато мигаше той усещаше миглите и
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 5:09 am

Ноктис я погали по бузата с длан и каза:

-"Любитно момиче, мм какво да кажа за себе си. Защитавам кристалите от варвари и се опитвам да накарам фамилията ми да се гордее с мен."
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 5:12 am

Момичето се доближи до него като допля бузата си до неговата и леко се мръдна като след това каза
- Моето семеиство дори незнае че ме има
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 5:16 am

Ноктис каза:

-"Колко жалко, сигурно съква да скиториш самичка."
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 5:19 am

- Все пак това е едната истина сам си се родил и в ковчега си пак сам ще бъдеш - каза тя като му се изплези със дългия си остър език като едното и око стана леко бледо червено
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 5:22 am

Ноктис се учуди и каза:

-"Ковчег? Не знаех, че демоните спазват християнските традиции." хД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 5:24 am

- Не но аз говоря от човешка гледна точка ние когато умрем просто се изпаряваме - каза тя като седна под прозореца и си запали една цигара
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 5:25 am

Ноктис каза:

-"Ммм ако продължаваш така с тия цигари, не след дълго ще се изпариш."

И се засмя.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 5:30 am

- А ти цяла нощ ли ще ми седиш на прозореца като Ромео и Жулиета ха чек да ти откъсна роза и да ти попея малко - каза тя като си вдигна ръката и една роза се появи в нея а тя я подаде на Ноктис
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 5:32 am

Ноктис я взе и каза:

-"Мерси, мерси."

И я закичи някъде на якето си.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 5:36 am

- Та сега трябва да ми пуснеш чаршав че да се кача при теб и да праим любов хД - каза момичето като се засмя
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 5:39 am

Ноктис каза:

-"Нали си демон, не можеш ли да се портнеш до горе или да литнеш?" хД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 5:40 am

- Тогава какъв ще е смисалът от любовта когато я няма тръпката и всичко става по лесния начин ?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 EmptyЧет Юни 10, 2010 12:02 pm

Ноктис каза:

-"Нямам си идея ама е забавно."
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Джесика - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Джесика   Къщата на Джесика - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Джесика
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angel of Death :: Града :: Домовете-
Идете на: