Angel of Death
Angel of Death
Angel of Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Live to Kill and Kill to Live
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Хитсугая

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 8:21 pm

тук живееше той ... с 3 спални с 2 бани с вани с 2 басейна с 2 хола и още мн. ;Д
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 10:36 pm

Хситу чакше някои да дойде... но имаше в предвид че Серас Виктория ше дойде ;Д или поне той тка си мислеше ...
Върнете се в началото Go down
Тhompson sisters
Admin
Тhompson sisters


Брой мнения : 427
Join date : 30.05.2010

Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:01 pm

Лайт дойде и почука <3
Върнете се в началото Go down
https://angelsofdeth.bulgarianforum.net
????
Гост




Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:04 pm

Хисту отиде до вратата и отвори като покани момичето и я попита как се каа...
Върнете се в началото Go down
Тhompson sisters
Admin
Тhompson sisters


Брой мнения : 427
Join date : 30.05.2010

Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:04 pm

-Лайтнинг..
Върнете се в началото Go down
https://angelsofdeth.bulgarianforum.net
????
Гост




Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:08 pm

-емиии добре аз съм Хитсугая .. нещо за пиене за ядене искаш ли ?
Върнете се в началото Go down
Тhompson sisters
Admin
Тhompson sisters


Брой мнения : 427
Join date : 30.05.2010

Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:09 pm

-само чаша вода..
Върнете се в началото Go down
https://angelsofdeth.bulgarianforum.net
????
Гост




Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:12 pm

-мдобре... - Хисту отишал и и дал една чаша вода и попитал:
-аа кво те води насам ? хД
Върнете се в началото Go down
Тhompson sisters
Admin
Тhompson sisters


Брой мнения : 427
Join date : 30.05.2010

Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:13 pm

Лайт я взе
-нова съм в квартала и реших да се запозная със съседите хД
Върнете се в началото Go down
https://angelsofdeth.bulgarianforum.net
????
Гост




Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:15 pm

-аха... кфо искаш да правим.. тук е доста скучно ама аз тка съм свикнал...-той пусна ТВ-то и...
Върнете се в началото Go down
Тhompson sisters
Admin
Тhompson sisters


Брой мнения : 427
Join date : 30.05.2010

Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:15 pm

.. уцели някакъв мижав филм хД

-ммм незнам..
Върнете се в началото Go down
https://angelsofdeth.bulgarianforum.net
????
Гост




Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:25 pm

Хисту смени канала и .... хД
Върнете се в началото Go down
Jean Grey

Jean Grey


Брой мнения : 12
Join date : 30.05.2010

Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:33 pm

Джейн си вървеше и накрая стигна до тази къща. Тя почука на врата и зачака.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:35 pm

Хитсу учудено отиде да провери кой чука и видя момичето...
-влизай... и ти ли си нова комшийка която иска да са запознае с комшиите хДД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:37 pm

Чу се тропане от копита на кон някъде в далечината... Също така тихо се чуваха крясъци и удари на мечове...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:41 pm

покрай къщата имаше бариера през която Дастан неможеше да премине в никакъв случай .. а в същото време Хисту влезе навътре в къщата като покани новодошлото момиче...
П/п нежелан си Дастан ^^
Върнете се в началото Go down
Jean Grey

Jean Grey


Брой мнения : 12
Join date : 30.05.2010

Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:42 pm

Тя влезе и каза. -Да аз съм новата "комшийка"- след което се засмя.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:48 pm

-ааха.. как се казваш?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:48 pm

П.П. Докато не ми кажеш от къде се е взела тая бариера нема я приема като истинска ^_^

Пясъчните зомбита бавно измираха в далечината, затова Дастан извика - Малик, довърши битката! - след което тръгна на някъде с коня си. Той стигна до къщата и остави жребеца си, като го погали и почука на вратата. Меча му седеше на гърба му, а пясъка по него все още седеше...
Върнете се в началото Go down
Тhompson sisters
Admin
Тhompson sisters


Брой мнения : 427
Join date : 30.05.2010

Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:49 pm

Лайт чезна
Върнете се в началото Go down
https://angelsofdeth.bulgarianforum.net
Jean Grey

Jean Grey


Брой мнения : 12
Join date : 30.05.2010

Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:50 pm

Джийн Грей. Ти???-каза тя.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:51 pm

1во... това не е хитсу от анимето блийч 2ро къщата не е разрушена понеже с желанието на Хисту цялата армия е навлязла в бариерата с принца на едно и от там е отишло зампактото на Хитсу и е онищожило армията на принца и трето от къде знам? виждам и от иметъо на бариерата Wink пак повтарям .. тфа не е хитсу от анимето!
Хитсу излезе пред принца който беше навлязълв абриерата и го попита : І
-какво искаш? - най спокойно...
-а аз ли ;Д Хистугая .,.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:54 pm

П.П. Мда, разбрах те... Пробвай да си оправиш правописа, па после ми говори ^_^ Тъпо лапе... И аз мога да изкарам Араман и да ти еба майката, ма не го правя, нали? хД Също така, аз мислех изобщо Принца да не е там. Тва си бяха армиите на Малик и Малик, ма заради теб писах, че съм там... Тъпо лапе ^_^

Всичко си беше ставало така, но без Принца (връщам времето и не идвам, защото си тъпо лапе ^_^)
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:56 pm

П/п нз ... ако съм тъпо лапе няма да пофтарям едно нещо (тъпо лапе") из целия си текс амаа аре ся ти си решаваш .. +тфа аз не съм нахлул в къщатата ти а ти в мойта.. нз сам реши кой е тъпо лапе... аз съм тук с добро ама ти не разбираш.. както и да е

-на колко си ? - попита Хитсу като се върна в къщата си защото времето не бе върнато понеже в бариерата принцът неможеше да използва своите способности до една,...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая EmptyНед Май 30, 2010 11:58 pm

Хитсу излезе някаде като каза на Джийн че ще се върне скоро ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Хитсугая Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Хитсугая   Къщата на Хитсугая Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Хитсугая
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Къщата на гробаря
» Къщата на Джесика
» Къщата на Hellboy
» Къщата на Сузу
» Къщата на Алис

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angel of Death :: Кошче-
Идете на: