Angel of Death
Angel of Death
Angel of Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Live to Kill and Kill to Live
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Къщата на Елена Иванович

Go down 
2 posters
Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyПон Май 31, 2010 3:41 am

Елена не обичаше да се застоява кой-знае-колко дълго на едно място, за това
предпочиташе да живея в по-малки жилища.

Точно сега се бяше настанила в
една страхотна, малка квартира. Почти всичко беше в лилаво, и имаше
страшно много прозорци, което бе перфектно за нейният вкус.


Ето я и
малката всекидневна, винаги подредена и много светла, където Елена винаги
можеше да приема гостите си, било то и неочаквани.

Къщата на Елена Иванович 122209-ideal-home-purple-living-room

Ето ги кухнята и трапезарията в едно. Тя не се застоявам много там. Педпочиташе да яде на вън.
Къщата на Елена Иванович Kitchen-Color-Trends-Purple

А, и банята - едно от любимите и места.
Когато влезне вътре, и си напълни ваната, можа да не излиза с часове.

Къщата на Елена Иванович Bathroom-design-viva-thumb

Спалнята на Елена - второто и любимо място.
Къщата на Елена Иванович Attractive-purple-bedroom-design-distinctively-feminine

Стаята за гости - мястото, където винаги
някой е добре дошъл.

Къщата на Елена Иванович Aubergine-and-Teal-Bedroom-Wallpaper

Последната стая, но не на последно място -
гардеробът на Елена!

Къщата на Елена Иванович Oc_big
Върнете се в началото Go down
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyПон Май 31, 2010 3:52 am

Елена се прибра и отиде във всекидневната. Пусна си телевизора и се отпусна на дивана. Когато си затвори очите усети, че всеки момент може да заспи.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyПон Май 31, 2010 12:17 pm

Прозореца се пръсна на парченца и през него прелетя тяло, което след секунди се разпадна на пясък. Един мъж скочи вътре през прозореца и хвана първото, което видя - диван, като залости прозореца с него. На бронята му беше закачен нещо като медалион. Той го хвана и погледна нагоре - Малик... Къде си?... - каза той сякаш на себе си, но очевидно не очакваше отговор, тъй като веднага след това се обърна, забравил брат си Малик. Принца на Персия погледна момичето, което едва сега забеляза, насочи меча си към нея и извика - Коя си ти?
Върнете се в началото Go down
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyПон Май 31, 2010 4:24 pm

Някакъв мъж влезе през прозореца и започна да си говори сам. Премести дивана, на който беше седнала Елена и когато я видя насочи меча си към нея. Тя пипна върха на оръжието с пръст, и от него потече малко кръв от раничката.
-Жена се удря само със саксия, моето момче.. - каза му тя и избута меча на страни. - За това, не насочвай това към мен, не ми е удобно.
Върнете се в началото Go down
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyПон Май 31, 2010 10:26 pm

-Моля те, когато решиш все пак да излезеш от къщата ми.. - каза Елена, и облиза кръвта от показалеца си. След което стана и се запъти към вратата.
-Спри! - извика момчето зад нея, а тя се обърна и най-спокойно отговори
-Накара ме! - след което излезе от къщата.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyВто Юни 01, 2010 1:20 am

Глупава кучка... - каза тихо той... - Вече е в опастност... Защо, Дастан?! Защо си прокълнат с това чувство за вина?!
Върнете се в началото Go down
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyВто Юни 01, 2010 6:59 pm

Елена се прибра и веднага се запъти към спалнята си. Не беше изморена, но искаше да си легне. Загледа се в тавана, но и омръзна и затвори очи. Замисли се за нещо.
Върнете се в началото Go down
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyВто Юни 01, 2010 7:44 pm

Не, на Елена вече не и се лежеше. Премина отново в човешка форма, защото преди това я мързеше прекалено много. След това отиде във всекидневната, където седна на дивана и си пусна ТВ.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyСря Юни 02, 2010 2:10 am

Вратата на къщата се отвори мистериозно и лек полъх се усети из стайте ..Алям бой Соул си беше в стелт и търсеше нещо ценно..хД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyСря Юни 02, 2010 2:16 am

Дастан дойде и забеляза вратата открехната
- Има някой друг... - каза той на себе си, след което извади меча си
- "Не искаш ли аз да поема това? Не искаме Принца да се нарани преди срещата с гаджето си..."
- Ти млъкваш ли?! - каза той. Не се видя никой, с който да си говори, нито се чуха думите на друг, затова Дастан леко изглеждаше като луд...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyСря Юни 02, 2010 2:18 am

Соул наблюдаваше принца от саседната стая в която беше влезнал и си държеше дагерите макар и да не смяташе да ги използва.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyСря Юни 02, 2010 2:20 am

- Готов ли си да излезнеш ако нещата загрубеят? Не мисля, че този е слабак...
- "Винаги!"
Дастан навлезе в къщата и се огледа за момичето...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyСря Юни 02, 2010 2:21 am

Соул се беше оказал ,че е в стаята на момичето и почна да и взима всичко златно дето има и гледаше да е максимално тих и хем да не си излиза и от невидимостта .а и нали прозореца на стаята беше на има няма метър от него поне беше в безопастност.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyСря Юни 02, 2010 2:24 am

Така си мислеше той... През прозореца започнаха да влизат много пясъчни зомбита. Както и през вратата и останалите прозорци...
- Мамка му! - извика Принца и започна да ги атакува...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyСря Юни 02, 2010 2:26 am

Соул се усмихна беше гепал кот може и от тук на там Shadow Steping out of here ..xD
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyСря Юни 02, 2010 2:29 am

Зомбитата бяха много и едно от тях му разкри стелта, след което го почнаха хД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyСря Юни 02, 2010 2:32 am

You can't touch something that you can't see ,and you can't see something that is in your shadow xD
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyСря Юни 02, 2010 2:35 am

Като застанеш пред някой се разкриваш, а шадоу степ има цд хД
Върнете се в началото Go down
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyСря Юни 02, 2010 2:37 am

Елена се огледа отегчено, когато разбра какво става. Тези двамата бяха решили да и почупят къщата, това ставаше. Тя въздъхна и скочи през най-близкият прозорец. В движение се трансформира и отлетя на някъде.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyСря Юни 02, 2010 2:40 am

Яла в уоу и тогава ми говори цд и ако съм на съб и да влезна в някой пак няма да ме открие ако искаш битка само кажи не дей ми използва номера хД така ,че както казах чезнал съм и си отивам да си до ям.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyСря Юни 02, 2010 2:46 am

Мда бе добре... Няма да споря... Но не можеш да спамиш скилове ;]

Дастан избиваше зомбитата едно по едно, като по едно време каза
- Сега какво?! Не можах да говоря с нея!
- "Махни се от тук и я намери!"
Дастан се метна на едно зомби, после на друго и накрая изскочи през прозореца, заминавайки на някъде...
Върнете се в началото Go down
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyЧет Юни 03, 2010 3:10 am

Ключът се завъртяв ключалката. Вратата се отвори и в апартамента влезнаха Елена и Ноктис. Отидоха направо във всекидневната и рускинята го попита
- Искаш ли нещо за пиене? - като се настани на дивана.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyЧет Юни 03, 2010 3:14 am

Ноктис каза:

-"Мда може, ама да е нещо неалкохлно, че ме цепи глвата."

И се излегна на един диван, малко нахалитет. хД
Върнете се в началото Go down
Daria Dmitrova

Daria Dmitrova


Брой мнения : 228
Join date : 30.05.2010
Местожителство : София
Humor : ...........

Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyЧет Юни 03, 2010 3:17 am

Елена отиде до кухнята и му донесе две чаши с вода - за него и да нея.
-Ето. - каза тя и отново седна на дивана до Ноктис.
-Сега какво? Дай тема. - подтикна го тя и се усмихна.

П.С. Аз си лягам, защото одеве пийнах малко и сега ми се приспа. Лека нощ.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович EmptyЧет Юни 03, 2010 3:43 am

Ноктис си пиина от водата и каза:

-"Еми разкажи ми нещо за себе си."
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Елена Иванович Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Елена Иванович   Къщата на Елена Иванович Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Елена Иванович
Върнете се в началото 
Страница 1 от 4Иди на страница : 1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angel of Death :: Града :: Домовете-
Идете на: