Angel of Death
Angel of Death
Angel of Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Live to Kill and Kill to Live
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тъмната лаборатория.

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
????
Гост




Тъмната лаборатория. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. - Page 3 EmptyНед Юни 06, 2010 6:25 pm

First topic message reminder :

Щайн и Джийн дойдоха.Те започнаха да навлизат в тъмните коридори на сградата.След малко те видяха една Стайчка пред тях от която излизаше Синия светлина.Когато влезнаха се видя че това е като Лабораторията на Щайн,но по голяма.Имаше 2 сини лампички който сметеха.В единия Ъгъл имаше 3 човешки тела който бяха в безсъзнание.До Тях имаше Масичка с интрументи за опериране...Или пък за Дисекци.по средата имаше няколко доста големи компиутара.В другия ъгъл бяха интрументите.Имаше и много шкафчета по който можеше да се намери всимко което трябра на Един учен...Луд Учен.Джийн каза на новия си партниор:
-Аз Също съм доста заинтересован от изочаването на човешкото тяло...И от правенето на ехперименти с него.Каза Момчето като отиде и седна на един стол.Той погледна Професора и каза:
-Чуствай се като у дома си.
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
????
Гост




Тъмната лаборатория. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. - Page 3 EmptyНед Юни 06, 2010 10:27 pm

Сатан му метна един Light Speed Blast.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. - Page 3 EmptyНед Юни 06, 2010 10:30 pm

Джийн литна извън сградата от силана на Бласта.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. - Page 3 EmptyНед Юни 06, 2010 10:37 pm

Нищо че бласта е със скоростта на светлината ма ай :Д

Станат подпали къщата и бегна.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. - Page 3 EmptyНед Юни 06, 2010 10:41 pm

П.С не ме сфана хД.Смис бласта ме е ударил и за тфа летя.


1 дума.Пожалогасителна система хД-.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Тъмната лаборатория. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. - Page 3 EmptyПон Юни 07, 2010 2:56 am

Джийн дойде,като бръкна в шкафа и извади нещо казвайки:
-Не мислех ще ще ми се наложи да го ползвам...но...След тези думи фръкна нанякъде.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмната лаборатория. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмната лаборатория.   Тъмната лаборатория. - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тъмната лаборатория.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angel of Death :: Града :: Домовете-
Идете на: