Angel of Death
Angel of Death
Angel of Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Live to Kill and Kill to Live
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Имението Assamite

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
????
Гост




Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyНед Юни 06, 2010 9:56 pm

First topic message reminder :

Дарша си стоеше на дивана и зяпаше тв докато си пушеше цигарка и хапваше шоко пудинг. хД

Имението Assamite - Page 5 WizardsMansion
Върнете се в началото Go down

АвторСъобщение
Kael'thas Sunstrider

Kael'thas Sunstrider


Брой мнения : 256
Join date : 30.05.2010
Местожителство : Sofia~OPA~=D

Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyПон Юни 07, 2010 3:04 pm

Шинигами-Сама си тръгна доволен и .... шамаросан =D
Върнете се в началото Go down
http://www.bleach-soul.omgforum.net
????
Гост




Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyПон Юни 07, 2010 6:08 pm

Закия си прибра меча като изхвърли ангелчето от Имението и каза:

-Ок значи брат ми е навън ..ся съм само с Рен..и съм гладен..

Закия си седна на дивана и каза:

-Ред доне си ми една чаша с кръв от хладюлника.


Последната промяна е направена от ҳҲҳ Закия Assamite ҳҲҳ на Пон Юни 07, 2010 8:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyПон Юни 07, 2010 8:43 pm

П.П. Ха-ха, написа Соул! Изяж се от яд хДДД Ебаам са, случват са грешки хД

П/С хД Оправих си го радвай се ама това не е 1 вия път кадето да греша не е лесно да помниш 2 имена хД .

Абадон дойде и кихна хяхухахуахауахяухауяхуяхауяха хДДД

Мдааа аз не съм идиот... Мнеее... Ама хич...
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyПон Юни 07, 2010 9:02 pm

П.П. Споко е пич ясно ми е хД Бил съм с Луци и съм писал Абадон, бил съм с Принца и съм писал Луци и т.н. хД
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyПон Юни 07, 2010 9:19 pm

П.С нали хД.
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyПон Юни 07, 2010 11:34 pm

ҳҲҳ Закия Assamite ҳҲҳ написа:
Закия си прибра меча като изхвърли ангелчето от Имението и каза:

-Ок значи брат ми е навън ..ся съм само с Рен..и съм гладен..

Закия си седна на дивана и каза:

-Ред доне си ми една чаша с кръв от хладюлника.

Рен отиде до хледилника и взе една бана с кръв. Тя наля в една чашка и останлото го върна. След това му занесе чашата и я сложи на масичката пред дивана.
-НЕщо друго ще искате ли?
Попита го тя а в съзнанието и излязоха триста начина да му го върне на него и на брат му.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyПон Юни 07, 2010 11:38 pm

Закия си взе чашата отпи от кръвтта и каза:

-Много се забави..добре ,че съм вампир иначе щях да пукна от глад..значи я дай да се позабавлявам малко вчера саздаде големи проблеми нека сега се покайваш малко за постъпките си..Съблечи се !
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyПон Юни 07, 2010 11:39 pm

Рен направи крачка назад и не пожела да се съблече.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyПон Юни 07, 2010 11:41 pm

Закия каза:

-по добре го направи доброволно защото ако аз се намеся ще стане много не приятно..не забравяй ,че си задължена да спазваш всяка моя заповед както и на всеки от клана..

Като пак си отпи от кръвтта и остави чашата на масата като погледна момичето.
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyПон Юни 07, 2010 11:44 pm

РЕн само преглътна и си сложи ръката на брошката на врата и. Тя я свали и горната част от роклята падна на земята. След това момичето разкопча ципа на роклятата и тя падна. И така тя остана по бельо. А Рен беше цялата червена и беше твърдо решила да му го върне с всичк възможни средства..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyПон Юни 07, 2010 11:47 pm

Закия се усмихна защото намисли поне 4 неща за сега и добави :

-Сваляй всичко искам да си чисто гола...имам идея..
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyПон Юни 07, 2010 11:49 pm

-Може ли да откажа на това желание.
Попита тя. обаче като видя че няма как да и се размине. Тя свали и бельото и доматено червен цвят се изписа на лицето и.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyПон Юни 07, 2010 11:51 pm

Закия огледа момичето и каза:

-Мда така ти отива повече..от тук на там ще искам да си само гола докато някой друг не ти нареди да се облечеш..а и ми донеси 1 шишенце със сметана и 1 чинийка с черешки..
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyПон Юни 07, 2010 11:54 pm

Тоя път за да е по-бърза тя се трансформира и за по малко от 1 минутка му донесе всичко. След това пак се трансформира в човешкия си облик и стоеше максимално по-далеч от него.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyПон Юни 07, 2010 11:57 pm

Закия си почна да си яде от черешките като си превключи на един от сериалите и каза:

- Хмм..ела не съм приключил искам да направя една изненада на брат си..и ела до мен..

Като си взе шишенцето със сметаната и го пораздруса..
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyПон Юни 07, 2010 11:58 pm

Тя вече нервна отиде при него, като вече не и пукаше и попита с леко гаден тон:
-Какво искаш още?
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyВто Юни 08, 2010 12:01 am

Докато се осети Закия и покри ясно е кой места хД със сметана и за да е супер завършека сложи и по една черешка е само на гърдите ,а не и м/у краката и ,че не му се занимаваше и вече с една гадна леко зла усмивка каза:

-Е това вече е нещо интересно..

Като си хапна една черешка ..
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyВто Юни 08, 2010 12:04 am

тя му зашлеви един шамар.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyВто Юни 08, 2010 12:06 am

Закия погледна леко в страни като очите му леко станаха червени ,но пак си върнаха нормалния вид като се изправи рязко погледна момичето ядосанои тъкмо да и посегне да и зашлеви един обратен плесник с опаковото на раката си се спря и каза:

-Момиче задържай нервите си..и се контролирай преследваше ме да ти кажа желанието си вече го имаш сега го изпълни по начина който трябва ..не прекалявай..
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyВто Юни 08, 2010 12:07 am

-И какво искаш. ДА стоя така. НЕ си познал.
СЛед това стана и отиде да се изкъпе.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyВто Юни 08, 2010 12:08 am

Още на 1-вата крачка Закия каза:

-Искам да отидеш при брат ми така и да го прегърнеш..все пак забравих да му взема подарък за миналия рожден ден..и смятах ти да си това..
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyВто Юни 08, 2010 12:09 am

-Само това ли е?
Попита го тя и се спря.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyВто Юни 08, 2010 12:11 am

Закия каза:

- Една силна прегръдка и целувка ще му дойдат добре и без това тия дни май му е леко криво..или на мен ми беше криво както и да е искам главно да се позабавлява или развесели малко..ще го направиш ли ?!

Като през това време леко и оглеждаше тялото все пак му беше забавно.
Върнете се в началото Go down
~Heli_Rainer~

~Heli_Rainer~


Брой мнения : 485
Join date : 31.05.2010

Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyВто Юни 08, 2010 12:16 am

РЕн само въздъхна и тръгна към входната врата, ама преди това му едари един шамар, но и го целуна по бузката за това че не е нещо прекалено. Тя се превърна в светлинки и излезе.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 EmptyВто Юни 08, 2010 12:28 am

Закия каза:

-Добре ,че съм вампир и почти не усещам балко..

Като си поседна на мястото взе си чашката с кръв хапна си 1-2 черешки и пак си пийна като продалжи да си гледа сериалите.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имението Assamite - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имението Assamite   Имението Assamite - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имението Assamite
Върнете се в началото 
Страница 5 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Zakiya Assamite
» Имението на Ирина
» Имението "Вонгола"
» Имението Хелсинг

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angel of Death :: Града :: Домовете-
Идете на: