Angel of Death
Angel of Death
Angel of Death
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Live to Kill and Kill to Live
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Хотелската стая на Литии

Go down 
АвторСъобщение
????
Гост




Хотелската стая на Литии Empty
ПисанеЗаглавие: Хотелската стая на Литии   Хотелската стая на Литии EmptyСря Юни 09, 2010 3:35 am

Литии си беше легнала като беше отворила прозореца и си пилеше ноктите
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хотелската стая на Литии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелската стая на Литии   Хотелската стая на Литии EmptyСря Юни 09, 2010 4:21 am

Лилит излезе
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хотелската стая на Литии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелската стая на Литии   Хотелската стая на Литии EmptyСря Юни 09, 2010 11:41 pm

Литии се прибра като седна на дивана и започна да чете някакви безинтересни книги защото и беше мега скучно
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хотелската стая на Литии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелската стая на Литии   Хотелската стая на Литии EmptyЧет Юни 10, 2010 3:50 am

Литии си седеше като незнаеше какво да прави беше и хипер горещо и скучно, тя отиде до гърдироба си като си облече едни скъсани дънки и един потник върза косата си на опашка и излезе ..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хотелската стая на Литии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелската стая на Литии   Хотелската стая на Литии EmptyЧет Юни 10, 2010 10:33 pm

-Йооо нига пак съм си в нас - каза Литии на Гоблените който бяха в стаята и - Та ари да гледаме телефизия че нещо ми е скучно мадафака хДДД тогава един от гоблените и каза
- Извинете всевишна кралице на Ада но не ви отива да се правите на човек без обноски
- Хмм прав си Злолтър би ли ми донесъл една чаша вода ще съм ти много благодарна - Гоблена кимна с глава като замина а тя се просна на лиглото си и каза
- Гладна съм- като едното и око светна в червено
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Хотелската стая на Литии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелската стая на Литии   Хотелската стая на Литии EmptyПет Юни 11, 2010 12:12 am

Литии излезе
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хотелската стая на Литии Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотелската стая на Литии   Хотелската стая на Литии Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хотелската стая на Литии
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Литии .................

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Angel of Death :: Града :: Домовете-
Идете на: